savirehvid.ee
Ostukorv Ostukorv on tühi!

Point-S Summerstar Sport 3

Top
Point-S Summerstar Sport 3
Laoseis: 1
Tarneaeg: Eesti siseselt 1 tööpäev. Soome 3 tööpäeva.
Hind e-poes: 63.40 €
Vali kogus:
Enne korvi lisamist veendu, et valisid sobivas mõõdus toote!
Hind rehvikeskuses: 66.00 €
Erinevus rehvikeskusest ja e-poest ostetavate rehvide hinnas on tingitud sellest, et e-poest ostes teeb klient suure osa ostu-müügiprotsessist ise ära (nõustab end ise, võrdleb tooteid ise, koostab arve jne.) ja vastutasuks premeerime teda parema hinnaga. E-poest ostes on kliendil võimalus kasutamata ja veljele paigaldamata rehvid 14. päeva jooksul tagastada. Klient, kes soovib müügipersonali professionaalset nõu ja abi, tutvuda ja ise füüsiliselt katsuda meie poolt pakutavaid tooteid, saab soetada rehvid rehvikeskusest, kuid tema teenindamine nõuab lisaressursse, mistõttu on rehvikeskuses hinnad ka veidi kõrgemad kui e-poes.
72 dB
ID: 90826
Mõõt: 225/50R17
Hooaeg: Suverehv
Tootja: Point-S
Mudel: Summerstar Sport 3
Sõiduki tüüp: Sõiduauto
Koormusindeks: 98
Kiirusindeks: Y
Tootekood: 15522880000
Suverehvid peavad täitma kaht erinevat funktsiooni: Kuival teel peavad nad suutma toime tulla suure sõidukiirusega ilma purunemata; Märjal teel peavad nad tagama hea haarde, et vältida vesiliugu ja vähendada pidurdusteekonda.

Spetsiaalselt suure võimsusega sõidukitele või sportautodele välja töötatud Summerstar Sport 3 rehv vastab neile nõuetele. See on võrreldav rehvidega, mis on loodud Euroopa suurimate tootjate poolt.

Rehvimuster on otsustav tegur rehvi kvaliteedi määramisel. Mida tehnilisem on muster, seda suurem on rehvi jõudlus.

Summerstar Sport 3 on spetsiaalselt välja töötatud neid nõudeid silmas pidades.

-Kaks välimist kogu rehviringi hõlmavat mustriroiet annavad rehvile suurema külgsuunalise jäikuse, mille tulemuseks on ohutu juhitavus ja lühem pidurdusmaa märjal teepinnal.
-Neli kogu rehviringi hõlmavat soont tagavad suurepärase vee äravoolu rehvijälje piirkonnas. Selle tulemusena väheneb vesiliu oht.
-Uut tüüpi pikemad ja sügavamad lamellid suure ja ühtlase haardeservade arvuga. Selle tulemuseks on pidurdusmaa lühenemine märjal teepinnal kogu rehvi tööea vältel.
-Rehvi lamellide ehitus ja plokijaotus on optimeeritud, et vältida rehvi ebaühtlast kulumist ja vähendada välismüra.

Point-S Summerstar rehvid on toodetud Continental tehastes Euroopa suurima jaemüügiketi Point-S tarbeks, ühendades endas parima hinna ja kvaliteedi suhte. Rehvid on toodetud Saksamaal, Prantsusmaal, Portugalis, Tsehhis ja Slovakkias ning disainitud Saksamaal.
Savirehvid OÜ - Savi 16, PärnuTelefon: 447 5166Telefon: 447 5166E-post: info@savirehvid.ee