Point-S Summerstar 3 Plus SUV (Continental)

Tarneaeg: Eesti siseselt 2 tööpäeva. Soome 4 tööpäeva.
Hind e-poes: 87.30 €
   Vali kogus:
Kuumakse: 12.22 €
Periood: 4 rehvi hind 48 kuu peale.
Enne korvi lisamist veendu, et valisid sobivas mõõdus toote!
Hind rehvikeskuses: 89.00 €
Erinevus rehvikeskusest ja e-poest ostetavate rehvide hinnas on tingitud sellest, et e-poest ostes teeb klient suure osa ostu-müügiprotsessist ise ära (nõustab end ise, võrdleb tooteid ise, koostab arve jne.) ja vastutasuks premeerime teda parema hinnaga. E-poest ostes on kliendil võimalus kasutamata ja veljele paigaldamata rehvid 14. päeva jooksul tagastada. Klient, kes soovib müügipersonali professionaalset nõu ja abi, tutvuda ja ise füüsiliselt katsuda meie poolt pakutavaid tooteid, saab soetada rehvid rehvikeskusest, kuid tema teenindamine nõuab lisaressursse, mistõttu on rehvikeskuses hinnad ka veidi kõrgemad kui e-poes.
72 dB
ID: 188526
Mõõt: 235/65R17
Hooaeg: Suverehv
Tootja: Point-S
Mudel: Summerstar 3 Plus SUV (Continental)
Sõiduki tüüp: Maastur
Koormusindeks: 108 XL
Kiirusindeks: V
Tootekood: 15544120000
Toodetud Euroopas Continentali tehastes!

Summerstari 3+ SUV on ideaalne suverehv maasturile.
Spetsiaalselt 4x4 või SUV sõidukitele loodud Summerstar 3+ SUV rehvid vastavad väga täpsetele tehnilistele nõuetele ja standarditele, et tagada teie ohutus igasugustes tingimustes.

Keskendumine haardele.

Rehvid on äärmiselt tähtsad elemendid, mis hoiavad kontakti teie sõiduki ja teepinna vahel. Nende haarde kvaliteet tagab teile ja kaasreisijatele suurema ohutuse.

Summerstar 3+ SUV rehvi väljatöötamise eesmärgiks oli aidata teil liikuda raskel maastikul ladusalt ja ohutult. Rehvi makroplokkstruktuur tagab hea juhitavuse. Tugevdatud õlaploki jäikus tagab suurema külgjõu ülekande kurvides ja maksimaalse ohutuse ka käänulistel teedel.
Savirehvid OÜ - Savi 16a, PärnuTelefon: 447 5166Telefon: 447 5166E-post: info@savirehvid.ee