Tellimistingimused

NB! Kauba väljastame pärast tasumist.

 

Transport

Kauba olemasolul meie laos, täidetakse tellimus 1-2 tööpäeva jooksul, olenevalt makse laekumisest. Kui on tekkinud olukord, et mõni toode on meie laos otsa saanud, saadetakse Teile tarneaeg.

 

Pretensioonide esitamise tähtaeg

Toodetele kehtib seaduses (võlaõigusseadus) ettenähtud pretensioonide esitamise tähtaeg. Pretesioonide esitamise tähtaeg ei kehti, kui kauba puudus on tekkinud valest kasutamisest või kulumisest. Pretensioonide esitamise aluseks on kaubaga koos tulnud originaal arve.

 

Internetist ostetud kaupade tagastamine

Kui internetist ostetud kaup sulle mingil põhjusel ei sobi, siis  võite selle 14 päeva jooksul tagastada. Tagastatud kaup peab olema kasutamata ja/või avamata originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul peale kauba jõudmist meieni. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu.

 

Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, tuleb tellijal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

 

Kaupade tagastamiseks peab olema kauba tagastusnumber, mille saamiseks võta ühendust meie tellimiskeskusega - tel. 447 5166 või info@savirehvid.ee


ILMA TAGASTUSNUMBRITA TAGASTATUD KAUPA ME EI KOMPENSEERI!

 

Privaatsus ja andmekaitse

Teie isikuandmeid, mille www.savirehvid.ee lehel ostude sooritamiseks sisestate, loeme konfidentsiaalseks infoks ning ei avalda kolmandatele osapooltele v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

 

Lisainfo

Savirehvid jätab endale õiguse hindu muuta etteteatamata. Lisainfo toodete, tarneaegade ja maksetingimuste kohta telefonil 447 5166 või info@savirehvid.ee

Savirehvid OÜ - Savi 16a, PärnuTelefon: 447 5166Telefon: 447 5166E-post: info@savirehvid.ee