savirehvid.ee
Ostukorv Ostukorv on tühi!

Point-S Summerstar 3

Point-S Summerstar 3
Tarneaeg: Eesti siseselt 2 tööpäeva. Soome 4 tööpäeva.
Hind e-poes: 31.70 €
   Vali kogus:
Enne korvi lisamist veendu, et valisid sobivas mõõdus toote!
Hind rehvikeskuses: 32.30 €
Erinevus rehvikeskusest ja e-poest ostetavate rehvide hinnas on tingitud sellest, et e-poest ostes teeb klient suure osa ostu-müügiprotsessist ise ära (nõustab end ise, võrdleb tooteid ise, koostab arve jne.) ja vastutasuks premeerime teda parema hinnaga. E-poest ostes on kliendil võimalus kasutamata ja veljele paigaldamata rehvid 14. päeva jooksul tagastada. Klient, kes soovib müügipersonali professionaalset nõu ja abi, tutvuda ja ise füüsiliselt katsuda meie poolt pakutavaid tooteid, saab soetada rehvid rehvikeskusest, kuid tema teenindamine nõuab lisaressursse, mistõttu on rehvikeskuses hinnad ka veidi kõrgemad kui e-poes.
70 dB
ID: 99676
Mõõt: 155/65R14
Hooaeg: Suverehv
Tootja: Point-S
Mudel: Summerstar 3
Sõiduki tüüp: Sõiduauto
Koormusindeks: 75
Kiirusindeks: T
Tootekood: 15529740000
Suverehvid peavad täitma kaht erinevat funktsiooni: Kuival teel peavad nad suutma toime tulla suure sõidukiirusega ilma purunemata; Märjal teel peavad nad tagama hea haarde, et vältida vesiliugu ja vähendada pidurdusteekonda.

Summerstar 3 rehv on välja töötatud paljude erinevate sõidukite jaoks.

Omadused:
-Kaks välimist kogu rehviringi hõlmavat mustriroiet annavad rehvile suurema külg- ja pikisuunalise jäikuse, mille tulemuseks on ohutu juhitavus ja lühem pidurdusmaa kuival teepinnal.
-Uut tüüpi pikemad ja sügavamad lamellid suure ja ühtlase haardeservade arvuga. Selle tulemuseks on pidurdusmaa lühenemine märjal teepinnal kogu rehvi kasutusea vältel.
-Suletud rehviõlad ja koonusekujulised külgsooned aitavad vähendada müra ning muuta sõitmist mugavamaks.
-Summerstar rehvi valmistamiseks kasutatakse üle 10 kummiühendi, et tagada suurem jõudlus.

Point-S Summerstar rehvid on toodetud Continental tehastes Euroopa suurima jaemüügiketi Point-S tarbeks, ühendades endas parima hinna ja kvaliteedi suhte. Rehvid on toodetud Saksamaal, Prantsusmaal, Portugalis, Tsehhis ja Slovakkias ning disainitud Saksamaal.

Lisainfo: http://www.points-showroom.com/et/avaleht/
Savirehvid OÜ - Savi 16, PärnuTelefon: 447 5166Telefon: 447 5166E-post: info@savirehvid.ee