savirehvid.ee
Ostukorv Ostukorv on tühi!

Point-S Summerstar Sport 3

Top
Point-S Summerstar Sport 3
Toode on arhiveeritud!
71 dB
ID: 90817
Mõõt: 205/60R16
Hooaeg: Suverehv
Tootja: Point-S
Mudel: Summerstar Sport 3
Sõiduki tüüp: Sõiduauto
Koormusindeks: 92
Kiirusindeks: H
Tootekood: 15518960000
Suverehvid peavad täitma kaht erinevat funktsiooni: Kuival teel peavad nad suutma toime tulla suure sõidukiirusega ilma purunemata; Märjal teel peavad nad tagama hea haarde, et vältida vesiliugu ja vähendada pidurdusteekonda.

Spetsiaalselt suure võimsusega sõidukitele või sportautodele välja töötatud Summerstar Sport 3 rehv vastab neile nõuetele. See on võrreldav rehvidega, mis on loodud Euroopa suurimate tootjate poolt.

Rehvimuster on otsustav tegur rehvi kvaliteedi määramisel. Mida tehnilisem on muster, seda suurem on rehvi jõudlus.

Summerstar Sport 3 on spetsiaalselt välja töötatud neid nõudeid silmas pidades.

-Kaks välimist kogu rehviringi hõlmavat mustriroiet annavad rehvile suurema külgsuunalise jäikuse, mille tulemuseks on ohutu juhitavus ja lühem pidurdusmaa märjal teepinnal.
-Neli kogu rehviringi hõlmavat soont tagavad suurepärase vee äravoolu rehvijälje piirkonnas. Selle tulemusena väheneb vesiliu oht.
-Uut tüüpi pikemad ja sügavamad lamellid suure ja ühtlase haardeservade arvuga. Selle tulemuseks on pidurdusmaa lühenemine märjal teepinnal kogu rehvi tööea vältel.
-Rehvi lamellide ehitus ja plokijaotus on optimeeritud, et vältida rehvi ebaühtlast kulumist ja vähendada välismüra.

Point-S Summerstar rehvid on toodetud Continental tehastes Euroopa suurima jaemüügiketi Point-S tarbeks, ühendades endas parima hinna ja kvaliteedi suhte. Rehvid on toodetud Saksamaal, Prantsusmaal, Portugalis, Tsehhis ja Slovakkias ning disainitud Saksamaal.
Savirehvid OÜ - Savi 16, PärnuTelefon: 447 5166Telefon: 447 5166E-post: info@savirehvid.ee