Point-S Summerstar 3 Plus (Continental)

Tarneaeg: Eesti siseselt 2 tööpäeva. Soome 4 tööpäeva.
Hind e-poes: 34.30 €
   Vali kogus:
Enne korvi lisamist veendu, et valisid sobivas mõõdus toote!
Hind rehvikeskuses: 35.00 €
Erinevus rehvikeskusest ja e-poest ostetavate rehvide hinnas on tingitud sellest, et e-poest ostes teeb klient suure osa ostu-müügiprotsessist ise ära (nõustab end ise, võrdleb tooteid ise, koostab arve jne.) ja vastutasuks premeerime teda parema hinnaga. E-poest ostes on kliendil võimalus kasutamata ja veljele paigaldamata rehvid 14. päeva jooksul tagastada. Klient, kes soovib müügipersonali professionaalset nõu ja abi, tutvuda ja ise füüsiliselt katsuda meie poolt pakutavaid tooteid, saab soetada rehvid rehvikeskusest, kuid tema teenindamine nõuab lisaressursse, mistõttu on rehvikeskuses hinnad ka veidi kõrgemad kui e-poes.
70 dB
ID: 189211
Mõõt: 175/65R14
Hooaeg: Suverehv
Tootja: Point-S
Mudel: Summerstar 3 Plus (Continental)
Sõiduki tüüp: Sõiduauto
Koormusindeks: 82
Kiirusindeks: T
Tootekood: 15543640000
Toodetud Euroopas Continentali tehastes!

Summerstar 3+ on ideaalne suverehv autole.

Keskendumine kvaliteedile.

Uusim Summerstari rehvide põlvkond kuulub samasse kategooriasse rehvidega, mis on loodud Euroopa suurimate tootjate poolt.

Summerstar 3+ rehvil on suletud ja kompaktne rehvi välisõlg, jäigad kogu rehviringi hõlmavad mustriroided keskosas ning avatud siseõlg.

See on välja töötatud eesmärgiga tagada optimaalne rehvijälg ja rõhu ühtlane jaotus, mille tulemuseks on suurem jõudlus, kulumiskindlus, parem juhitavus ja pidurdusvõime.
Savirehvid OÜ - Savi 16a, PärnuTelefon: 447 5166Telefon: 447 5166E-post: info@savirehvid.ee