Point-S Summerstar 3 Van

Top
Point-S Summerstar 3 Van
Laoseis: 2
Tarneaeg: Eesti siseselt 1 tööpäev. Soome 3 tööpäeva.
Hind e-poes: 86.40 €
   Vali kogus:
Kuumakse: 12.10 €
Periood: 4 rehvi hind 48 kuu peale.
Enne korvi lisamist veendu, et valisid sobivas mõõdus toote!
Hind rehvikeskuses: 90.00 €
Erinevus rehvikeskusest ja e-poest ostetavate rehvide hinnas on tingitud sellest, et e-poest ostes teeb klient suure osa ostu-müügiprotsessist ise ära (nõustab end ise, võrdleb tooteid ise, koostab arve jne.) ja vastutasuks premeerime teda parema hinnaga. E-poest ostes on kliendil võimalus kasutamata ja veljele paigaldamata rehvid 14. päeva jooksul tagastada. Klient, kes soovib müügipersonali professionaalset nõu ja abi, tutvuda ja ise füüsiliselt katsuda meie poolt pakutavaid tooteid, saab soetada rehvid rehvikeskusest, kuid tema teenindamine nõuab lisaressursse, mistõttu on rehvikeskuses hinnad ka veidi kõrgemad kui e-poes.
72 dB
ID: 171415
Mõõt: 225/65R16C
Hooaeg: Suverehv
Tootja: Point-S
Mudel: Summerstar 3 Van
Sõiduki tüüp: Kaubik
Koormusindeks: 112/110
Kiirusindeks: R
Tootekood: 04601460000
Summerstar 3 Van rehv on välja töötatud spetsiaalselt kaubikute vajadusi silmas pidades.

Kaubikute sõiduolusid arvestades on rehvil tugevdatud ehitus, mis võimaldab toime tulla takistuste nagu näiteks äärekividega ning säilitada stabiilsuse olenemata sõiduki koormusest.

Rehvi tehniline profiil võimaldab sõidukil saavutada hea jõudluse nii märjal kui kuival teepinnal, kummiühend aga tagab pika läbisõidu ja optimeerib rehvi kasutusiga.

-Külgseinal on soonilise kummi lisakiht, mis tugevdab seina ja suurendab selle vastupidavust.
-Profiil kompaktse plokiga nii rehviõlal kui mustri keskel tagab parema jõuülekande teepinnale ning ohutuma sõidu pikema aja vältel.
-Laiad kogu rehviringi hõlmavad sooned ja optimeeritud lamellid tagavad parema äravoolu ja haarde.
-Rehviõla külgsooned takistavad rehvi deformeerumist isegi raske koormuse korral ja vähendavad mürataset, tagades nii mugava sõidu.

Point-S Summerstar rehvid on toodetud Continental tehastes Euroopa suurima jaemüügiketi Point-S tarbeks, ühendades endas parima hinna ja kvaliteedi suhte. Rehvid on toodetud Saksamaal, Prantsusmaal, Portugalis, Tsehhis ja Slovakkias ning disainitud Saksamaal.
Savirehvid OÜ - Savi 16a, PärnuTelefon: 447 5166Telefon: 447 5166E-post: info@savirehvid.ee