savirehvid.ee
Ostukorv Ostukorv on tühi!

PIRELLI P Zero

PIRELLI P Zero
Tarneaeg: Eesti siseselt 2 tööpäeva. Soome 4 tööpäeva.
Hind e-poes: 198.40 €
   Vali kogus:
Enne korvi lisamist veendu, et valisid sobivas mõõdus toote!
Hind rehvikeskuses: 202.50 €
Erinevus rehvikeskusest ja e-poest ostetavate rehvide hinnas on tingitud sellest, et e-poest ostes teeb klient suure osa ostu-müügiprotsessist ise ära (nõustab end ise, võrdleb tooteid ise, koostab arve jne.) ja vastutasuks premeerime teda parema hinnaga. E-poest ostes on kliendil võimalus kasutamata ja veljele paigaldamata rehvid 14. päeva jooksul tagastada. Klient, kes soovib müügipersonali professionaalset nõu ja abi, tutvuda ja ise füüsiliselt katsuda meie poolt pakutavaid tooteid, saab soetada rehvid rehvikeskusest, kuid tema teenindamine nõuab lisaressursse, mistõttu on rehvikeskuses hinnad ka veidi kõrgemad kui e-poes.
ID: 150764
Mõõt: 245/40R20
Hooaeg: Suverehv
Tootja: PIRELLI
Mudel: P Zero
Sõiduki tüüp: Sõiduauto
Koormusindeks: 99 XL
Kiirusindeks: W
Tootekood: 2761400
P ZERO rehvid on mõeldud võimsate sedaanide ja keskklassi sõiduautode, prestiižsete luksusklassi limusiinide ning kompaktsete sportautode ja uue põlvkonna võimsate maastikuautode jaoks.

P ZERO rehv on loodud selleks, et tagada superautode saavutusi, pakkudes ülimat mugavust ja ohutust isegi kõige nõudlikematele autojuhtidele.


Turvisemustri asümmeetriline joonis tagab lühema pidurdusteekonna, suurema kontrolli auto üle ja suurepärase juhituse.
P ZERO toimib väga tõhusalt vesiliu riski korral ning on väga turvaline nii märjal asfaldil, betoonil kui ka pinnasteel.
Tänu kummisegu uuenduslikule koostisele saavutatakse väga hea haakumine ja auto püsivus kursil.
P Zero rehvid on välja töötatud erilist keskkonnasäästlikkust silmas pidades: kasutatud ühendid praktiliselt ei sisalda aroomiõlisid.
Veel infot
Savirehvid OÜ - Savi 16a, PärnuTelefon: 447 5166Telefon: 447 5166E-post: info@savirehvid.ee